מטבחי חוץ יוקרתיים – עולם חדש של קולינריה

אם אי פעם התארחתם אצל חברים או משפחה, או קולגות במרפסת, גינה או גג בהם היו מותקנים מטבחי חוץ יוקרתיים אתם לבטח זוכרים את ההרגשה הפסטורלית המחבקת. התחושה הנעימה של אירוח ממש כמו במסעדת יוקרה. יש לכך סיבה. מטבחי חוץ אלו הם איכותיים מאוד, ובתוך כך גם מוציאים תוצרים איכותיים, טעימים, ונעימים לצד אווירה מופלאה. גם אצלכם הם יכולים לקרות, אתם רק צריכים לרצות. וכמובן לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום לשם כך. 

מטבחי חוץ יוקרתיים – זה בדיוק בשבילכם

אם יש לכם חצר קסומה או מרפסת גדולה ללא שום ספק יהיה לכם כיף לארח חברים, או פשוט ליהנות מזמן משפחתי קסום לאחר שאתם מתקינים מטבח חוץ. מטבחי חוץ למרפסת או לגינות הם בעלי יתרונות רבים, וחשוב להתאים אותם ברמה האישית על מנת שבאמת תוכלו ליהנות מהם באופן מושלם.

השנים האחרונות הביאו עמן בשורות מאד חדשניות וטכנולוגיות בתחום הקולינריה, וביניהם גם מטבחי חוץ מודולרים המאפשרים תפעול נוח ונעים לאירוח, או לזמן משפחתי איכותי.

ברמת העיצוב, מטבחי חוץ יוקרתיים לחלוטין הגיעו לשיאים חדשים. סגנונות מודרניים מרהיבים, סגנונות כפריים מחממים ומחבקים ופסטורליות ברמה גבוהה. רכישה של מטבח חוץ היא רכישה שחשוב להשקיע בה בפעם אחת, השקעה חד פעמית. חומרי הגלם האיכותיים יחזיקו מעמד לזמן ארוך ושנים טובות של הנאה מהמטבח. 

מטבחי חוץ יוקרתיים – איך יודעים במה לבחור?

כשאנחנו רוכשים מטבח אנחנו מן הסתם מעוניינים במטבח שיהיה פונקציונלי. בין אם זהו מטבח חוץ מתצוגה ובין אם לא. ולכן חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים משמעותיים כמו עמידות לתנאי מזג אוויר קשים כמו חום קיצוני, או קור קיצוני גשמים וברד.

הסיבה לעמידות היא שלא נצטרך להתחיל ולהחליף את המטבח בכל שנה מחדש, או להתעסק עם תיקונים של פגמי מזג אוויר. רכישה של מטבחי חוץ יוקרתיים בין אם לגינה ובין אם למרפסת מחייבת עמידה בתנאים אלו.

מטבחי חוץ מאלומיניום הם מטבחים עמידים מאד, ולהם חומר גלם חזק שעומד בתקנים המחמירים ביותר, ויכול להתמודד עם שינויי אקלים קיצוניים.

רגע לפני שאתם בוחרים מטבחי חוץ יוקרתיים חשוב להתייעץ עם מעצבי פנים, עם אדריכלים ובכלל להתאים את המטבח לשאר עיצוב המתחם החיצוני. מעבר לתשתיות ולגודל המתחם, לעיצוב המתחם הכללי יש חשיבות רבה.

כאשר אתם רוכשים מטבחי חוץ יוקרתיים בין אם זהו מטבח חוץ בניה עצמית ובין אם זהו מטבח שאנשי המקצוע מתקינים לכם חשוב לשים לב לכך שאתם לא רוכשים רק מטבח, אלא גם עבודה בטיחותית ומקצועית של אנשי המקצוע.

כך שעליכם לבחור בקפידה גם את אנשי המקצוע. בחירה איכותית של אנשי המקצוע תוכלו לבצע באמצעות קבלת המלצות, חוות דעת, ביקורות וגם שיחות עם לקוחות עבר ולקוחות הווה. כל אלו יעניקו לכם את התמונה המלאה על אנשי המקצוע שהולכים לבלות במתחם החיצוני של הבית שלכם, ולהתקין לכם את מטבח החלומות עליו אתם חולמים כבר שנים רבות. 

מטבח חוץ – זאת איכות חיים אחרת

מהרגע שאותם מטבחי חוץ יוקרתיים יכנסו לחיים שלכם אתם פשוט תרגישו אחרת. יהיה לכם מתחם חיצוני יוקרתי ומפנק בתוך הבית, בו תוכלו לפנק את בני הבית, את בני הזוג, את עצמכם ואת האורחים שלכם במגוון של מאכלים קולינריים שעם חומרי הגלם הנכונים הם פשוט יוצאים טעימים יותר.

כאשר יש לכם מטבח איכותי, עמיד לשינויי מזג אוויר ובעל חומרי גלם איכותיים וחזקים כל מאכל שתכינו לא רק ירגיש לכם כיף יותר, אלא גם יצא טעים יותר.

המחמאות שתגרפו אמנם יגיעו אליכם ישירות, אך הם בהחלט גם קשורות לאנשי המקצוע שאתם בחרתם ולחברה שמלווה אתכם באדיבות ובסבלנות. חברה מקצועית ברמה גבוהה תדאג לעשות זאת כראוי, ולהעניק לכם את מלוא המידע, ההתאמה האישית והליווי האישי והמקצועי מהרגע הראשון, ועד לרגע שבו תשבו רגל על רגל במתחם החיצוני בבית, נהנים ממאכלי גורמה במטבח החדש שלכם.

חברת carne kamado היא מהמובילות בתחום המטבחים ומספקת למענכם את המוצרים האיכותיים ביותר לבניית מטבחי חוץ ומטבחי פנים איכותיים וברמה גבוהה. החברה מספקת  שירות אמין, סבלני ומכיל. אחריות, תפעול מקצועי ברמה גבוהה וליווי מקצועי מהרגע הראשון. 

מטבחי חוץ יוקרתיים – שאלות ותשובות

האם אפשר לשלב כמה חומרי גלם במטבח חוץ?

כל עוד חומרי הגלם הם עמידים בפני שינויי מזג אוויר אפשר בהחלט לשלב כמה וכמה חומרי גלם. על חומרי הגלם לא להחליד ולהיות איכותיים ועמידים על מנת שיוכלו לעמוד בחום קיצוני, גשמים וברד. ובאזורים מסוימים גם בשלגים. 

האם כל מתחם חיצוני מתאים להתקנת מטבח חוץ?

את הפרמטר הזה יש לבדוק היטב עם אנשי מקצוע בהם בחרתם. יש להגיע לשטח, לבחון אותו היטב ולהבין האם גודלו מתאים והאם התשתיות הקיימות בו מתאימות. או שמא אפשר ליצור תשתיות מתאימות. כשיש ליווי נכון ומתאים, קל להגשים חלומות.